KONTAKT


 Máte nějaké dotazy? Nevyhovuje vám termín, a nebo máte zájem o individuální lekci?

Kontaktujte nás na našem emailu:
skolamakeupu@gmail.com

Také můžete využít naše sociální sítě uvedené níže, nebo navštivte BLOG / YouTube kanál lektorky Markéty Venené.
Individuální kurzy nejsou momentálně k dispozici. Skupinové kurzy + jedna novinka budou opět aktuální na podzim. Děkuji za pochopení. Markéta


RECENZE


:“I přesto, že se líčím už řadu let, dozvěděla jsem se nové tipy, některá důležitá fakta jsem také nevěděla, nebo si jimi nebyla jistá. Nabyla jsem nových informací, vyzkoušela si novou kosmetiku a rozšířila tak své makeup znalosti :) Co se týče lektorky Markéty, velice se mi líbil její přístup, byla maximálně milá a ochotná, což dodalo na celkové pozitivní atmosféře. Tento kurz bych doporučila především pro ty z vás, které s líčením máte méně zkušeností, protože vám dá opravdu hodně!”
:“Byla jsme účastníkem kurzu v Ostravě . Kurz byl úžasný ..Hodně jsme naučila co se make up týče ....vřele doporučují”
:“Markétku sleduji už skoro od jejího počátku na jejím youtube kanále, zaujala mě hlavně stylem jakým svou práci dělá, milá slečna která svou práci dělá ráda, baví ji a to je hlavní. Měla jsem tu čest se s ní potkat i osobně, na jejím kurzu líčení, které pořádala u nás v Ostravě. Usměvavá, plná energie, na cokoliv dokázala odpovědět, poradit, ničeho se nebála. Svou práci dělá opravdu profesionálně. Kdykoliv a cokoliv co se týče líčení bych potřebovala, vím že se na ni mohu obrátit.”
:Markétka je skvělá, dávala jsem mamince individuální kurz líčení k narozeninám a vše bylo perfektní! Markétka je milá, ochotná, vstřícná a hlavně velmi trpělivá. Určitě to stojí za to!


CONVERSATION